Obsluha CNC strojů

Náplň práce

  • Obsluha vertikálních CNC frézek v kusové výrobě
  • Nastavení parametrů stroje dle výrobku a techn. dokumentace
  • Seřizování nástrojů a korekce v programu CAD, CAM

Požadujeme

  • SOU/SŠ technického typu
  • čtení výkresové dokumentace
  • Zkušenosti s programováním
  • Práce ve dvousměnném provozu
  • Samostatnost při korekcí programu
  • Vysoké pracovní nasazení, zodpovědnost

Nabízíme

  • Stabilní a perspektivní uplatnění v prosperující české společnosti
  • Pružná pracovní doba
  • Zajímavou, různorodou a samostatnou práci
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • Osobní a odborný rozvoj
Warning: include_once(class/ZivotopisForm.class.php): failed to open stream: No such file or directory in /DISK2/WWW/cnc-macho.com/www/inc/zivotopis-form-inc.php on line 2 Warning: include_once(): Failed opening 'class/ZivotopisForm.class.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php53/lib/php') in /DISK2/WWW/cnc-macho.com/www/inc/zivotopis-form-inc.php on line 2 Fatal error: Class 'ZivotopisForm' not found in /DISK2/WWW/cnc-macho.com/www/inc/zivotopis-form-inc.php on line 5